X
X

Sevgililer Günü

AnasayfaYazılımlarSevgililer Günü

Sevgililer Günü

Sevgililer Günü Özel
Sevgililer Günü Web Sitesi Love 1

Sevgililer Günü Web Sitesi Love 1

150,00
Sevgililer Günü Özel
Sevgililer Günü Web Sitesi Love 2

Sevgililer Günü Web Sitesi Love 2

150,00
Sevgililer Günü Özel
Sevgililer Günü Web Sitesi Love 3

Sevgililer Günü Web Sitesi Love 3

150,00
Sevgililer Günü Özel
Sevgililer Günü Web Sitesi Love 4

Sevgililer Günü Web Sitesi Love 4

150,00

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!Uşak Yazılım olarak dijital ortamda firmanızın aynası olan web sitenizi sizlere özel hazırlıyor, akıllı telefonlar, tablet, bilgisayar ve TV’lere uyumlu olarak tasarlıyoruz.
İnternet kullanımının son derece yaygınlaştığı günümüz teknoloji çağında kullanıcıların her zaman ve her yerden web sitenizi rahatlıkla ziyaret etmesi hedef müşteri kitlenize 7/24 ulaşmanız demektir.
Markanızı tam olarak yansıtan bir web sitesi, firma prestijinizi arttıracak, SEO uyumlu ürün ve hizmet tanıtımlarımızla arama motorlarında rakiplerinizi geride bırakacaksınız.
Son teknoloji web tasarımlarımız firmanızın tüm ihtiyaçlarına cevap veren etkileyici tasarımlar olup, URL ve SEO çalışmaları ile desteklenmiş, arama motorlarında ilk sayfalarda çıkan sitelerdir.
Siz de paketinizi ve web tasarımınızı seçin, internet ortamında hak ettiğiniz yeri alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. Ancak domain ve hosting hizmetini firmamızdan alıyorsanız, her yıl domain ücretini ve kullandığınız pakete göre her yıl hosting ücretini ödemeniz gereklidir.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş verilen kesinlikle lisanslar DEĞİŞTİRİLEMEZ.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.
Ödeme onayından sonra lisanslama işlemine geçilir ve satın aldığınız yazılım kullanmak istediğiniz domaine lisanslanarak 1 veya 2 saat içinde size email yolu ile gönderilir.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz? Taksit imkanı var mı?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde bankaya göre değişen komisyon oranları söz konusu olabilir.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Maalesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Fatura kesiyor musunuz?

Satın aldığınız yazılımlarınızın faturasını kesiyoruz. Satın aldığınız yazılımların faturasını kesebilmemiz için Üyelik Bilgilerinizde adres, vergi no veya T.C Kimlik Numarası alanlarını doldurunuz. Faturanız (2) iş günü içerisinde elektronik fatura (E-Arşiv, E-Fatura) olarak mail adresinize gelmektedir.

Web sitem arama motorlarında çıkacak mı?

Sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Seo Uyumludur. Google'da ve diğer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10 -15 gün sürer. Sitenizin google'de yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder. Daha üst sıralarda çıkmak için; - Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli kriter budur.) - Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız. - Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz. - Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız).

Satın aldığım yazılımı iade edebilir miyim?

Maalesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Bu kategori başlığı altında sevgiler günü için ve sevgiliye özel hazır web siteleri bulunmaktadır.


Billing Software by WISECP
Top