X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

   Bireysel ve kurumsal taleplere hizmet sağlamak üzere 2010 yılında iş hayatımıza başladık. Web Tasarım, Hosting, Reseller Hosting, VPS/VDS Sunucu, Fiziksel Sunucu ve ek hizmetlerin olduğu ürün portföyümüz ile Uşak'ta güvenilir, hızlı ve kesintisiz hizmetlerimiz ile müşteri portföyümüzü her geçen gün artırdık.

   2015 yılında kurumsal kimlik, web altyapısı ve teknik altyapımızı yeniledik. Tamamen responsive (mobil uyumlu) yeni web sitemiz ve yönetim panelimiz ile hizmet alımı ve tüm kontrol panel işlemlerini daha sade, daha hızlı yönetilebilir hale getirdik.

   Yenilenen teknik altyapı ile tüm sunucular SSD diskler üzerine Bulut Sunucu mimarisine geçmiştir. Uşak Yazılım klasik hosting hizmeti fiyatları ile SSD disklerde hizmet vermeye başlamıştır.

   Uşak Yazılım olarak hedefimiz, sizlere en yeni teknolojiler ile kesintisiz hizmet vermektir. Bu çerçevede kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerimiz ile sürekli ve mutlu müşteri portföyümüzü her geçen gün büyütmek için çalışıyoruz.

      Uşak Yazılım
Uzakta değil, Uşak'ta...


Powered by WISECP
Top